Wolski catering to nie jest zwyczajna firma cateringowa. Powiedziałbym, że jest totalnie nadzwyczajna. Imprezy, które obsługujemy, stają się wyjątkowe i zapadają uczestnikom w pamięć na długie lata.

Naszą specjalnością są potrawy z dziczyzny, pachnące igliwiem, świeżą rosą i przywołujące szum lasu. Gwarantuję Ci, że jedzenie, które przygotujemy, będzie rozpływać się w ustach soczystością smaku i zapadnie głęboko w pamięć.

Wydarzenia wspieramy nie tylko od strony kulinarnej. Współpracujemy z wieloma firmami takimi jak: wypożyczalnie zastawy, ciekawe miejsca, artyści, standuperzy.

Dysponujemy zapleczem, które pozwala nam zorganizować imprezy i catering od kilku po kilka tysięcy osób. Jeśli szukasz profesjonalnej obsługi, kliknij przycisk poniżej i zaproś nas do współpracy!

Nie jesteśmy zwyczajnym cateringiem. Nie otrzymasz od nas odpowiedzi przez telefon na pytanie “ile za talerzyk na chrzciny?”. Nie powiemy Ci, ile będzie kosztował catering na komunię lub jakiekolwiek inne wydarzenie rodzinne czy ze znajomymi. Co zatem zrobimy? 

Zaprosimy Cię do dłuższej rozmowy telefonicznej lub na spotkanie u nas. Wspólnie ustalimy, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania. Zapytamy, czy masz ustalony budżet, czy są potrawy, których wolisz unikać i takie, które koniecznie chcesz w menu. Będziemy chcieli wiedzieć, czy ważne są dla Ciebie wykluczenia dietetyczne gości.

Może ktoś nie je glutenu? A może mięsa? Może potrzebujesz catering z niskim IG? Pokażemy Ci, jak wyglądają nasze potrawy, jak je serwujemy, a przede wszystkim poznasz nas i naszą kuchnię.

Pewnie zapytasz, po co takie szczegóły? Bo my szyjemy na miarę. Chcemy, żeby catering dla Ciebie był taki, jakiego dokładnie potrzebujesz, a nie zwykły, sztampowy i bez wyrazu. Nie Jeśli lubisz konkrety i uczciwe podejście to kliknij w przycisk i skontaktuj się ze mną!

Otrzymaliśmy bardzo ważną dla nas nagrodę Złotego Widelca.

W tym konkursie nagradzana jest nie tylko dobra kuchnia, ale też należyty poziom obsługi, dlatego jesteśmy szczególnie z niej dumni. Jest to dla nas potwierdzenie, że spełniamy Wasze najwyższe oczekiwania, a smaki, które oferujemy są niebem dla podniebienia.

Co zyskasz, korzystając z naszego cateringu?

Twoi goście będą wspominać pyszne jedzenie, a nie rozgotowane ziemniaki, zelówkę zamiast kotleta i rozmoczoną surówkę z buraka.

Kota bez worka – decyzję o podjęciu współpracy podejmiesz nie tylko na podstawie rozpisanego menu, ale na podstawie tego, co zobaczysz i ewentualnie spróbujesz.

Ofertę skonstruowaną specjalnie dla Ciebie z uwzględnieniem budżetu, ilości gości, miejsca, wykluczeń, preferencji itp.

Połechtasz i zaspokoisz nie tylko podniebienia swoich gości, ale też ich doznania estetyczne. Zadbamy o każdy detal i odpowiednie wyeksponowanie potraw.

Pewność świeżych i świetnej jakości składników użytych do przygotowywanych dań. Nie karmimy innych tym, czego sami byśmy nie zjedli.

Możemy pomóc w organizacji wydarzenia. Posiadamy szerokie zaplecze (mobilna kuchnia, foodtrack, dzikie kotły), współpracujemy z wieloma firmami, a także artystami.

Myślisz, że to już koniec? Mamy coś jeszcze!

Dysponujemy Dzikim food trackiem, który może dojechać na Twoje wydarzenie. Na specjalne życzenie obrandujemy go wybranym logo. Twoja impreza zostanie zapamiętana i będzie towarzyszyć rozmowom na wielu kolejnych spotkaniach ludzi, którzy byli wtedy z Tobą.

Oferujemy fantastyczne Dzikie Kotły, które pomieszczą aż 10 000 porcji gulaszu, zupy czy czego tylko sobie zamarzysz. Wyobraź sobie jakie niesamowite wrażenie robi wsypanie kilku kg soli do jednego wielkiego gara potrawy! To na pewno będzie wspomnienie warte opowiadania.

Do tej pory zaufali nam

Dlaczego warto z nami współpracować!

Nie przesyłamy gotowych ofert – wszystko szyjemy na miarę.

Dopracowujemy potrawy i dbamy o to, by były odpowiednio wyeksponowane.

Obsłużymy Twoją imprezę w każdym miejscu w Polsce: nad morzem, w górach, na Mazurach.

Zadbamy o każdy rodzaj imprezy: firmowy Event, rodzinne spotkanie czy wesele na 300 osób.

Pracujemy na podstawie określonych budżetów, wymagań i oczekiwań.

Odnajdziemy się w każdym miejscu: w ogrodzie, w domu, na sali, na plaży czy w lesie.

Działamy proekologicznie – używamy materiałowych obrusów i odpowiedniej zastawy.

Wspomagamy organizację wydarzenia w różnym zakresie, także artystycznym.

Posiadamy mobilne hale z pełnymi wyposażeniem które pomieszczą do 1,5 tysiąca osób.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Spójrz na opinie naszych klientów i sam podejmij decyzję!

Przygotujemy wszystko i wszędzie, gdziekolwiek trzeba połączyć przygodę z jedzeniem! Wolski catering to pewność zadowolenia Twoich gości z wydarzenia, które organizujesz. To kulinarne doznania, które połechcą nie tylko podniebienie, ale też zmysł estetyki.