Jestem Jakub. Jakub Wolski.

Człowiek, którego szukasz, jeśli chcesz, żeby Twoje podniebienie i podniebienie Twoich gości oraz klientów było zaspokojone.

Wszystko, co robię, tworzę, organizuję – robię z sercem. Kreowanie, gotowanie, nauczanie, ulepszanie, organizowanie imprez to moje pasje, które pielęgnuję już od ponad 20 lat. Moją specjalnością są potrawy z dziczyzny: bulion z bażanta z makaronem tymiankowym, sarnie pulpeciki w sosie z podgrzybków, dzik w śmietanie z białym winem, schab sarni z rozmarynem i purée truflowym oraz wiele innych.

Skontaktuj się ze mną jeśli szukasz odpowiedniego człowieka, który zrobi dla Ciebie catering roku!

Zaczynałem od bycia barmanem w trakcie studiów. Przez kilka lat pływałem w kilkumiesięczne rejsy m. in.  do Japonii, Meksyku, na Alaskę, do Australii. Zdobyłem stanowisko supervisora. Współpraca ze znakomitymi szefami kuchni w restauracjach, które każdego dnia obsługiwały po 3,5 tysiąca osób i miłość do dobrego jedzenia – w 2016 roku popchnęły mnie w kierunku Hell’s Kitchen. Przez okres udziału w programie nauczyłem się pokory i opanowania. Podpatrywałem, jak gotują inni szefowie. Lata spędzone w branży pozwalają mi na dostarczanie wszystkich moich usług na najwyższym poziomie. Nie ma dla mnie znaczenia, czy robię to dla dużego klienta biznesowego, czy dla Pani Kowalskiej w ogródku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *